Siedziba Insan Kielce

O firmie - Nagrody i wyróżnienia

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz solidności jest uhonorowanie Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych INSAN następującymi nagrodami i wyróżnieniami:

* MANAGER EURO FIRMY 2007 - Najlepsi z najlepszych Regionu Świętokrzyskiego 8 listopada o godzinie 18 w Kieleckim Centrum Kultury podczas Wielkiej Gali Gospodarczej zostały wręczone prestiżowe statuetki MANAGER EuroFIRMY 2007. Patronat nad imprezą objęli: wojewoda świętokrzyski, marszałek województwa świętokrzyskiego, Forum Gospodarcze Województwa Świętokrzyskiego, Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa, Business Centre Club, Izba Rzemieślników i Pracodawców, Stworzenie Pracodawców Prywatnych, Stowarzyszenie Forum Pracodawców, Zrzeszenie Prywatnego Handlu i Usług oraz media Magazyn Biznesu VIP i TVP 3 - Kielce. Już po raz trzeci kapituła nagrody EuroFIRMY wybrała wiodące podmioty gospodarcze naszego regionu, które mogą pochwalić się wyjątkowymi osiągnięciami w gospodarcze, a jednocześnie aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności. W tym roku zmieniała się formuła funkcjonowania nagrody –„W biznesie nie ma sukcesu bez ludzi i ich zaangażowania”, stąd też nagrodzeni zostali prezesi, dyrektorzy i właściciele firm budujący wizerunek gospodarczy naszego świętokrzyskiego. W gronie laureatów znalazł się Właściciel firmy INSAN Tadeusz Nowak, który osobiście odebrał statuetkę i dyplom.

* LIDERZY REGIONU 2008 - 13 lutego 2009 r. Statuetki Lidera Regionu wręczyliśmy już po raz dziewiąty, tym razem podczas uroczystej gali, która odbyła się w hotelu Kongresowy w Kielcach. Tegoroczna impreza była wyjątkowa, podobnie zresztą jak nasi laureaci, którzy prezentują zarówno najwyższy poziom zarządzania, jak też zaangażowania w działalność społeczną. Nagrodę Lider Regionu otrzymało 26 firm i instytucji, które, naszym zdaniem, najlepiej budowały prestiż oraz rangę województwa świętokrzyskiego w 2008 roku.- Nagrodziliśmy firmy tworzące nowe miejsca pracy, inwestujące w naszym regionie, przyczyniające się do tworzenia sukcesu województwa świętokrzyskiego. Kapituła nagrodziła Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych INSAN za lata doświadczeń i specjalizację w kategorii: usługi. Nasz laureat znany jest na świętokrzyskim rynku budowlanym już od czternastu lat. To prawdziwy specjalista w dziedzinie wszelkiego rodzaju instalacji sanitarnych w budynkach. Nagrodę dla Przedsiębiorstwa odebrał Dyrektor firmy INSAN Kamil Calicki.

* LIDERZY REGIONU 2009 - 5 lutego 2010 r. W kieleckim hotelu Kongresowy rusza właśnie gala najlepszych z najlepszych. Dwadzieścia statuetek powędruje do tegorocznych laureatów. Zwycięzcom pogratuluje wiceminister gospodarki.To wyjątkowy wieczór, pełen znamienitych gości, wspaniałych występów i gratulacji dla naszych dwudziestu laureatów. A wśród nich wiodące firmy, instytucje, placówki oświatowe i osobowości, które swoją pracą i zaangażowaniem przyczyniły się promocji województwa świętokrzyskiego w Polsce i na świecie. Nasz region wciąż potrzebuje takiej promocji, dobrej i pozytywnej energii. A tę mogą zapewnić tylko ludzie, ambitni, kreatywni, przebojowi, odważni, wierzący w sukces i konsekwentnie dążący do celu. Takie właśnie cechy mają nasi laureaci. Nie przestraszyli się ani światowego kryzysu, ani polskiego spowolnienia gospodarczego. Mało tego, ten miniony, trudny dla gospodarki rok, był dla nich wręcz wyzwaniem. Rękawicą, którą podjęli i z tego pojedynku z kryzysem wyszli zwycięsko. Wsród nagrodzonych firm nie brakło Przedsiębiorstwa Instalacji Sanitarnych INSAN za lata doświadczeń i specjalizację w kategorii budownictwo - usługi. Nagrodę dla Przedsiębiorstwa odebrał Właściciel firmy INSAN Tadeusz Nowak.

 

 


 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright 2011 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSAN". Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: maXDesign